Wysyłki

1. Towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Sprzedający poinformuje Klienta niezwłocznie o nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić.

2. Towar jest dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej.

3. Zamówienia realizowane drogą e-mail (poczta elektroniczna) będą wysyłane po uprzednim potwierdzeniu i podaniu adresu odbioru.

5. Przesyłki dostarczane są w czasie zgodnie z terminem realizacji podanym na potwierdzeniu zamówienia.

6. Zamówienia wysyłane są w formie - płatne przy odbiorze, płatne przed wysyłką. Dla stałych klientów płatność zgodnie z indywidulanymi ustaleniami.

7. W przypadku płatności dokonywanej w formie przelewu bankowego realizacja zamówienia nastąpi po przesłaniu Klientowi faktury proforma oraz po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy. Przy wyborze opcji płatności „przelew" do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu (zwykle 1-2 dni robocze);

8. Kupującego obciążają koszty dostawy (wysyłki) określone w cenniku transportu. Wysokość opłat uzależniona jest od rodzaju transportu oraz sposobu płatności. Kupujący jest informowany każdorazowo o całkowitych kosztach dostawy w formularzu zamówienia.

Dostawa

Dostawy realizowane są na terenie Polski. W przypadku innych wymogów, w celu realizacji zlecenia należy kontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Czas dostawy określony jest każdorazowo w potwierdzeniu zamówienia.

Towar wysyłany jest firmą kurierską.

Cena za transport ustalana jest wg następującego schematu:

  • Przesyłki o wartości powyżej 2500 zł netto – za darmo.
  • Przesyłki producentów krajowych do 30 kg  - 15 zł
  • Przesyłki ½ palety (80x60)o wadze powyżej 30 kg - 70 zł
  • Przesyłki paletowe (120x80) o wadze powyżej 70 kg – 120 zł
  • Przesyłki o wartości poniżej 2500 sprowadzane z krajów EU – 300 zł